optymalizacja stron www

Touch Screen Device

Czym jest optymalizacja?

Optymalizacja to drobne, często mało widoczne dla Użytkownika zmiany, które jednak mają duże znaczenie dla Google i jego oceny strony.

Zmiany dokonywane w ramach optymalizacji mają doprowadzić do lepszej pozycji i widoczności strony www w wyszukiwarce Google.

Analiza strony www

Potrzebujemy kilka dni na to, by różnymi narzędziami sprawdzić stronę (Senuto, Semstorm, Screaming Frog), jej budowę wewnętrzną, linkowanie wewnętrzne, tytuły opisy i treść.

Oceniamy co jest do zmiany, co do poprawy i …

Tworzymy audyt SEO

To lista dokładnie opisanych zaleceń, których zastosowanie warunkuje dobry początek przy promocji w internecie tzw. pozycjonowaniu strony www.

Nie wszystko oczywiście zawsze da się wprowadzić na już istniejącej stronie, nie wszystko też jest równie ważne, ale są pewne podstawy, których zastosowanie jest wręcz MUST HAVE dla obecnej działalności w internecie.

Wprowadzenie zmian na stronie www

Oferujemy wprowadzenie zmian na życzenie lub współpracę i nadzór nad twórcą strony celem wprowadzenia zmian optymalizacyjnych.

To ważne, bo drobne niuanse, choć niewidoczne dla użytkownika mają duże znaczenie dla Google i tego jak ocenia on stronę.

98%

zrobionych przez nas stron jest zoptymalizowanych pod Google

55%

stron udało się zoptymalizować bez znaczących ingerencji w kod

100%

Klientów uważa optymalizację za skuteczną

95%

osób przyznaje, że optymalizacja nie ma wpływu na wygląd strony